Trasee Servcom Adrian
-
Constanta - Siminoc-Medgidia - Cernavoda
Retur
Localitate / Statie L M M J V S D L M M J V S D L M M J V S D L M M J V S D L M M J V S D L M M J V S D L M M J V S D L M M J V S D L M M J V S D L M M J V S D L M M J V S D L M M J V S D L M M J V S D L M M J V S D L M M J V S D L M M J V S D Constanta / Statie Constanta 06:00 07:00 08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 00:00 Siminoc / Statie Siminoc 06:30 07:30 08:30 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30 20:30 00:30 Medgidia / Autogara Servcom Adrian 07:00 08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 01:00 Cernavoda / Statie Cernavoda 07:30 08:30 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30 20:30 21:30 01:30 Plecare \ Sosire Constanta Siminoc Medgidia Cernavoda Constanta ----Siminoc ----Medgidia ----Cernavoda ---- -
CT Constanta - Cernavoda
Retur
via Valu lui Traian/Murfatlar/Siminoc/Medgidia
Cursele de la ora 18:00 din Constanta si 06:00din Cernavoda circula pe tronsonul de Autostrada SoareluiLocalitate / Statie L M M J V S D L M M J V S D L M M J V S D L M M J V S D L M M J V S D L M M J V S D L M M J V S D L M M J V S D L M M J V S D L M M J V S D L M M J V S D L M M J V S D L M M J V S D L M M J V S D L M M J V S D L M M J V S D L M M J V S D Constanta / Statie Constanta Cernavoda / Statie Cernavoda 06:30 07:30 08:30 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30 20:30 21:30 22:30 Plecare \ Sosire Cernavoda Constanta - -
CT Constanta - Medgidia
Retur
via Ovidiu/Aeroport M. Kogalniceanu/M. Kogalniceanu/Cuza Voda
Localitate / Statie L M M J V S D L M M J V S D L M M J V S D L M M J V S D L M M J V S D Constanta / Statie Constanta 07:00 10:00 13:00 17:00 20:00 Plecare \ Sosire Constanta -
CT Medgidia - Poarta Alba
Retur
via Castelu
Cap linie Poarta Alba-Liceul AgricolLocalitate / Statie L M M J V S D L M M J V S D Poarta Alba / Statie Poarta Alba 07:50 13:50 Plecare \ Sosire Poarta Alba cursa permanenta
Localitate / Statie L M M J V S D L M M J V S D L M M J V S D L M M J V S D L M M J V S D L M M J V S D L M M J V S D L M M J V S D L M M J V S D L M M J V S D L M M J V S D L M M J V S D L M M J V S D L M M J V S D L M M J V S D L M M J V S D L M M J V S D Cernavoda / Statie Cernavoda 07:00 08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 05:00 06:00 Medgidia / Autogara Servcom Adrian 07:30 08:30 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30 20:30 21:30 05:30 06:30 Siminoc / Statie Siminoc 08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00 06:00 07:00 Constanta / Statie Constanta 08:30 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30 20:30 21:30 22:30 06:30 07:30 Plecare \ Sosire Cernavoda Medgidia Siminoc Constanta Cernavoda ----Medgidia ----Siminoc ----Constanta ---- -
CT Medgidia - Constanta
via Nazarcea
Localitate / Statie L M M J V S D L M M J V S D L M M J V S D L M M J V S D L M M J V S D L M M J V S D L M M J V S D L M M J V S D L M M J V S D L M M J V S D L M M J V S D L M M J V S D L M M J V S D L M M J V S D L M M J V S D L M M J V S D L M M J V S D L M M J V S D L M M J V S D L M M J V S D L M M J V S D L M M J V S D L M M J V S D L M M J V S D L M M J V S D L M M J V S D L M M J V S D L M M J V S D L M M J V S D Constanta / Statie Constanta 07:00 07:30 08:00 08:30 09:00 09:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00 Plecare \ Sosire Constanta via Castelu
Cap linie Poarta Alba-Liceul AgricolLocalitate / Statie L M M J V S D L M M J V S D Poarta Alba / Statie Poarta Alba 08:10 14:10 Plecare \ Sosire Poarta Alba -
Medgidia - Castelu -Nazarcea-Constanta
Localitate / Statie L M M J V S D L M M J V S D Medgidia / Autogara Servcom Adrian 07:30 13:30 Castelu / Statie Castelu 07:39 13:40 P.Alba Lic.Agr. / Statie P.Alba Lic.Agr. 07:50 13:50 Plecare \ Sosire Castelu P.Alba Lic.Agr. Medgidia --Castelu --
via Valu lui Traian/Murfatlar/Siminoc/Medgidia
Cursele de la ora 18:00 din Constanta si 06:00din Cernavoda circula pe tronsonul de Autostrada Soarelui
Localitate / Statie |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Cernavoda / Statie Cernavoda | 07:00 | 08:00 | 09:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | 16:00 | 17:00 | 18:00 | 19:00 | 20:00 | 21:00 | 05:00 | 06:00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Constanta / Statie Constanta |
Plecare \ Sosire | Constanta |
---|---|
Cernavoda | - |
via Ovidiu/Aeroport M. Kogalniceanu/M. Kogalniceanu/Cuza Voda
Localitate / Statie |
|
|
|
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Constanta / Statie Constanta | 09:45 | 12:45 | 15:45 | 19:45 | 22:45 |
Plecare \ Sosire | Constanta |
---|